0 232 503 68 38

Kullanım Şartları

www.partnerelectronic.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

  1. Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı partnerelectronic.com a aittir. partnerelectronic.com'un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
  2. Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı partnerelectronic.com sorumlu kabul edilemez.
  3. Üçüncü bir siteye partnerelectronic.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan partnerelectronic.com bağlantılarının güvenliğini partnerelectronic.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay partnerelectronic.com sorumlu tutulamaz.
  4. Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı partnerelectronic.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  5. partnerelectronic.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
Test

Form Gönderimi

Tamam

İletişim
Keklik Pınarı Mahallesi 888. Sokak No:2/A Dikmen – Çankaya – ANKARA
0 312 472 92 67
info@partnerelectronic.com
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright 2019 Partnerelectronic.Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Teknobay