Hakkımızda

Partner HTF Elektronik; elektronik ve haberleşme, endüstri, elektronik ve savunma sanayi sektörlerine yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Partner HTF Elektronik, satış ve servis, Ar-Ge, tasarım ve üretim alanlarındaki bilgi ve birikimi ile öncü bir "ileri teknoloji" firmasıdır.

Uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ile Askeri ve Savunma sanayi başta olmak üzere kamu ve özel sektöre; devlet ve vakıf üniversite labaratuarlarına özel ve genel amaçlı test - ölçü cihaz & sistemleri satışı, sistem entegrasyonu, elektronik tasarım ve üretim, elektronik test & ölçü cihazları tasarımı ve üretimi, RF kablo ve bileşenleri temini, danışmanlık, eğitim hizmetleri, teknik servis hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan bu yana özellikle test & ölçüm cihazları, RF kablo ve bileşenleri pazarında dünyanın önde gelen firmalarını başarıyla temsil eden firmamız, uzman mühendis kadrosuyla birçok millileştirme projesini de yürütmektedir.

Konularında uzman kadromuz, sektörde uzun yıllardan bu yana gelen tecrübemiz, bilgi birikimimizin ve sahip olduğumuz iş deneyiminin birleşmesini tüm iş alanlarımıza yansıtıyoruz. Bu sinerji ile köklü sektörel tecrübeye dayalı, yüksek kaliteli ve kapsamlı hizmet yelpazesi sunan firmamız şimdi sektörde edindiği bilgi ve birikimini, sektör paydaşlarına, alan ve ürünlerine ilişkin eğitim vererek paylaşmaktadır.

Dünyada gelişen yüksek teknolojiyi yakından takip ederek bu gelişmeleri anında ülkemiz Türkiye'ye sunmayı ve bu konuda her zaman lider olmayı hedefliyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kalite ve memnuniyeti baz alarak üst düzey hizmet vermekten gururlu, sorunlarınıza çözüm bulmaktan ve sizi dinlemekten gururluyuz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

  • Hızlı Teslimat
  • Optical Fiber Fusion Splicer
  • GÜRÜLTÜ FİGÜR ANALİZÖRLERİ
  • Partner Electronic Güvencesi
  • Güvenli Ödeme